ADR 02 je nerezové dezinfekčné zariadenie umožňujúce automatickú dezinfekciu rúk nástrekom dezinfekčného prostriedku. Zabudovaný systém reaguje na vsunutie ruky do vnútorného priestoru zariadenia, kde automaticky prebehne nástrek aerosólom.
ADR 02 je navrhnuté tak, aby mohlo pracovať vo verejne prístupných priestoroch, kde možno predpokladať vandalizmus alebo odcudzenie dezinfekčného prostriedku.

Prioritou výrobku ADR 02 je:

  1. Zabezpečiť bezdotykovú funkciu.
    Vo verejnom priestore si nemožno vzájomne predávať vírusy cez pumpičku nádoby na dezinfekciu. Systém funguje automaticky, bezdotykovo. Po vložení ruky (do zóny snímania) je na vloženú ruku strieknutá dávka dezinfekčného roztoku. Dávku možno nastaviť v servisnom móde v rozmedzí 0,3-1,5ml. Nastavenie z výroby cca 0,4 ml.

  2. Zabezpečiť dlhšiu a bezúdržbovú dobu prevádzky.
    Vo verejných priestoroch nemožno stále dopĺňať dezinfekčný roztok. Vo vnútri zariadenia je umiestnený 3 litrový kanister s dezinfekciou, čo je viac ako 2000 dávok. Stav hladiny dezinfekcie možno sledovať priezorom.

  3. Zabezpečiť odolnosť proti vandalizmu a proti odcudzeniu dezinfekčného roztoku.
    Žiaľ aj dnešná situácia je taká, že niektorým nebráni v kradnutí a ničeniu veci, ktorá slúži všetkým. Celé zariadenie je vyrobené z 1,5 mm hrubého nerezového plechu, čo ho robí dostatočne odolným proti vandalizmu. Kanister s dezinfekciou je vo vnútri dávkovača, prístupný až po odomknutí istiaceho zámku.

Zobrazit produkt